Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Heating part | Top heating |
| Capacity | Above 10L |
| Material of liner | Non-sticky liner |
Instock
There are no reviews yet.