Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Porcelain |
| Model Number | 003Y-220V |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1500W |
| Certification | CE |
| Capacity | 8L |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.