Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/SUPOR |
| model | KD50DQ852 |
| capacity | 3L-8L |
| place of production | Chinese mainland |
| Color classification | Blue deep gray |
| Inner tank material | Non-stick liner |
| voltage | 220V |
| Electric fryer type | Visible fryer |
| Intelligent type | Intelligence is not supported |
| Heating area | top firing |
| 3C certificate number | 2022010712461886 |
Instock
There are no reviews yet.