Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Nama Merek | FEERED |
| Asal | CN (Asal) |
| Heating mode | Heating pipe heating |
| Applicable number | 4-5 People |
| Safety function | Automatic power off |
| Model | XH-AK |
| Rated power | 1400W |
| Control mode | Mechanical |
| Rated voltage | 111V~240V |
| Body material | Plastic |
Instock
There are no reviews yet.