Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, powermac |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | LQ-6501B |
| Power (W) | 1700 |
| Shape | Square |
| Voltage (V) | 220 |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Air Fryer |
| Material | stainless steel |
| Function | Overheat Protection, LCD Display |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| style | Modern |
| Product name | Multi Functional Air Fryer |
| Usage | Healty Air Fryer |
| Heating Method | Electric Heating |
| Color | Black |
| Advantage | Digital Touch Screen Deep Fryer |
| capacity | 26L |
| Rated power | 1700W |
| Control | Digital Touch Display |
| Feature | Healthy Oil-free Heating |
| body material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.