Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 20 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | YXY-SKJ-01 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Wattage | 1300W |
| Certification | CE |
| Capacity | 15L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.