Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Model | FR1 |
| Capacity | 3L-8L |
| Color classification | Zen White |
| Material of liner | Glass |
| Voltage | 220V |
| Production Enterprise | Guangdong Kexi Intelligent Technology Co., Ltd. |
| Electric fryer type | Visual deep-fried pot |
| Type of intelligence | Other |
| Purchase country | Mainland China |
| Heating part | Top heating |
| 3C certificate number | 2023010712524833 |
Instock
There are no reviews yet.