Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, OEM/ODM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | KD30D838( KD30DQ815) |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Power (W) | 1400W |
| Shape | Square |
| Voltage (V) | 220 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Air Fryer |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, Adjustable Thermostat Control |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Capacity | 5.1-6L |
| Usage | Healty Air Fryer |
| Color | Customized Color |
| Heating Method | Heated Air Circulation |
| Multi function | Electric Air Fryer Cooker |
| Advantage | Digital Touch Screen Deep Fryer |
| MOQ | 1000pcs |
| Control | Digital Touch Display |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Packing | Color Box + Carton Box |
| Accessories | Baking Pan |
Instock
There are no reviews yet.