Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 35 cm |
| Brand Name | FEERED |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Electric heating tube + hot air convection |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| security function | Automatic power-off |
| model | CDF321H |
| rated power | 1200 |
| control method | touch |
| Product Size | 270MM*220MM*220MM |
| Rated voltage | 111V~240V |
| Fryer type | Air fryer |
| body material | plastic |
| capacity | 6L |
| material type | plastic |
Instock
There are no reviews yet.