Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Air fryer |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1300W |
| Certification | CE |
| Capacity | 10L |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.