Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | QF-312 |
| Voltage (V) | 220V |
| Certification | none |
| Capacity | 12L, 8L or more |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Code | WL00334 |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50Hz |
| Power | 1600W |
| Package weight | 11KG |
| Packing size | 37*36*41 |
| Liner material | non-stick liner |
| Electric fryer type | visual fryer |
| Heating part | top heating |
| Color classification | dark green |
Instock
There are no reviews yet.