Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1400W |
| Certification | CE |
| Capacity | 5L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.