Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1350W |
| Housing Material | Plastic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 11"D x 19.25"W x 15.25"H |
| Special Feature | Manual |
| Coffee Maker Type | Espresso Machine |
| Filter Type | Reusable |
| Style | Machine + Aeroccino |
| Specific Uses For Product | Coffee maker |
| Recommended Uses For Product | Office, Home |
| Included Components | Espresso Maker |
| Operation Mode | Fully Automatic |
| Number of Items | 1 |
| Item Weight | 9.8 pounds |
Instock
There are no reviews yet.