Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 72W |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | KF-JN-01 |
| Brand Name | szuk |
| Origin | Mainland China |
| Portable Espresso Machine | Coffee cup capacity-120ml |
Instock
There are no reviews yet.