Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | NESPRESSO |
| place of origin | Ukraine |
| How to use | fully automatic |
| Package Type | Coffee machine + capsule |
| voltage | 220V |
| function | Capsule automatic |
| pump pressure | 10 bar and above |
| 3C certificate number | 2019010717172128 |
Instock
There are no reviews yet.