Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Color printing for Graphics | 1 color, 2 color, 4 color, 5 color, 6 color, custom |
| Printing Techniques for Graphics | Silk screen printing, custom |
| Color | Black, white |
| Material | ABS |
| Power Supply | Battery(1800mAh) |
| Size | 69mm*203mm |
| MOQ | 1 Set |
| Type | Espresso Coffee Maker |
Instock
There are no reviews yet.