Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 15 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | Kcm-001 |
| Capacity (Cup) | 0.5-1.2L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 360*290*150mm |
| Housing Material | Abs |
| Power (W) | 1450w |
| Voltage (V) | 120/230 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | capsule coffee maker |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Product name | capsule coffee maker |
| Color | Customized Colors |
| Material | ABS Plastic |
| Coffee Type | Capsule Pod |
| Water Tank Capacity | 1.0L |
| Compatible | coffee and tea |
| Capsule | Americano |
| Power Supply | AC 220V/50HZ |
| weight | 3.8kg |
Instock
There are no reviews yet.