Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 22 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| operating language | English |
| private mold | NO |
| power source | Battery, usb |
| pump pressure (bars) | 16-20 |
| app-controlled | NO |
| place of origin | China |
| model number | CP028 |
| Product name | Portable Coffee Maker |
| Battery | Lithium |
| Battery capacity | 28.47WH |
| Pressure | 15-18bar Max |
| Water Scale Mark | 50ml |
| Drinking Cup Capacity | 170ml Max |
| Size | L82 x W77 x252(MM) |
| N.W | About 0.88kg |
| G.W | 1.7kg |
| Compatible with | Nespresso and L'or Capsules |
Instock
There are no reviews yet.