Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 21 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Guangdong, China |
| model number | AH-PCM2088 |
| housing material | plastic |
| power (w) | 100 |
| voltage (v) | 12 |
| after-sales service provided | Free spare parts |
| warranty | 1 Year |
| type | Portable Coffee Maker |
| operating language | English |
| application | Car |
| power source | Battery |
| app-controlled | NO |
| private mold | NO |
| Product name | Protable Coffee Maker |
| Material | PC+304 stainless steel |
| Keyword | Home Coffee Machine |
| Function | Pump with 15bar pressure |
| Voltage | 12V/100W |
| Power | 100W |
| Battery capacity | 7500mAh |
Instock
There are no reviews yet.