Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 110 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Brand Name | YNPO |
| Origin | Mainland China |
| Product Specifications | English version |
| Coffee machine principle | Pump pressure |
| color | Black, red, white, green, brown |
| Product Category | Coffee machine |
| Coffee machine type | Italian-style semi-automatic |
| Operation method | electric |
| Function | Heating, easy to clean |
| Rated voltage | ≤36V |
| Airframe material | plastic |
| Water tank capacity | 0.5L and below |
| Feature 3 | portable travel coffee maker |
| Feature 2 | capsule coffee maker |
| Feature 1 | espresso coffee maker |
Instock
There are no reviews yet.