Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 60 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Brand Name | YNPO |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine principle | Pump pressure |
| color | Retro wood color, Matt black |
| Product Category | Coffee machine |
| Function | heating |
| Rated voltage | ≤36V |
| Airframe material | plastic |
| Water tank capacity | 0.5L and below |
| Feature 1 | portable travel coffee maker |
| Feature 2 | coffee making machine |
| Feature 3 | Fully automatic coffee machine |
Instock
There are no reviews yet.