Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Zhejiang, China |
| capacity (cup) | <=6 |
| dimensions (l x w x h (inches) | 30cm * 30cm * 40cm |
| power (w) | 1350 |
| voltage (v) | 220 |
| warranty | 1 Year |
| type | Automatic Coffee Machine |
| energy efficiency rating | Class A |
| application | Hotel, Car, outdoor, garage, RV, Commercial, Household |
| power source | Electric |
| app-controlled | NO |
| private mold | NO |
| Model number | LA-FK-1 |
| Weight | 2.5kg |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Power | 1350W |
| Housing Material | plastic |
Instock
There are no reviews yet.