Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.792 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 72w |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | KF-JN-02 |
| Certification | CE |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.