Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| BJD/SD Attribute | Eyeball |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Warning | no amigurumi safety eyes |
| Dimensions | 18mm eyes for crochet eyes for toys 18mmtoys |
| Gender | Unisex |
| Model Number | HK-9U8 glitter safety eyes |
| Plastic Type | PE |
| Type | Accessories |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Item Type | Doll Accessories |
Instock
There are no reviews yet.