Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 28 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | 6888 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 335*169*304mm |
| Housing Material | Stainless steel |
| Power (W) | 1350w |
| Voltage (V) | 220v |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | None |
| Type | Home Coffee Machine |
| Function | Programmable, Brew System, Hot Water System |
| Application | Hotel, Garage, RV, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Item Name | Espresso Coffee Maker |
| Item No. | 6888 |
| Material | Stainless steel |
| Appliance | Coffee measuring spoon |
| Logo | Accept OEM |
| Product Size | 270*234*292MM |
| Packing | Carton packing |
| Power supply | Electric |
| Water Tank Capacity | 1.1L |
| Pressure | 20 bar |
Instock
There are no reviews yet.