Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 3W |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | none |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.