Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | <100W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Coffee Machine |
| Certification | CE |
| Brand Name | 3life |
| Origin | Mainland China |
| Function | Espresso |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Product type | Heatable / Brewing (not heatable) |
| feature1 | Capsule Coffee Machine |
| feature2 | Rechargeable Heatable Coffee Machine |
Instock
There are no reviews yet.