Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1350W |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Principle of coffee machine | Pump pressure type |
| colour | white |
| product category | Coffee machine |
| Coffee machine type | Capsule coffee machine |
| Rated power | 1350 |
| Operation method | Button type |
| function | Heating, easy to clean |
| rated voltage | 111V~240V (inclusive) |
| Water tank capacity | 0.5-1.2L (inclusive) |
| Rated frequency | 50-60 |
| style | Pump pressure type, Minimalist style |
| Packing list | Instruction manual and certificate of conformity |
| capacity | 5 cups – 10 cups |
Instock
There are no reviews yet.