Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 30 cm |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 1450W |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | LZP5005 |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Article number | LZP5005 |
| 3C certificate number | 2019010717258914 |
| Principle of Coffee Machine | Pump pressure type |
| colour | White, black, black |
| Product category | coffee machine / coffee maker |
| Coffee maker type | Capsule coffee machine |
| Rated power | 1450 |
| Mode of operation | Manual |
| function | booking |
| Rated voltage | 111V~240V (inclusive) |
| body material | plastic |
| Water tank capacity | 0.5-1.2L (inclusive) |
| Rated frequency | 50 |
| style | One, Minimalist style |
| capacity | Less than 3 cups |
Instock
There are no reviews yet.