Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1450W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | KA3046 |
| Certification | none |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
| Model | KA3046 |
| Rated Frequency | 50/60h'z |
| Rated Power | 1450W |
| Weight | 4.39kg |
| Applicable Number Of People | 2-3 |
| Coffee Machine Capacity | 0.8L |
| Grinding Method | Coffee Powder / Coffee Capsule |
| Scale Mark | Scale Window |
| Packing List | Machine Parts Manual |
| Coffee Machine Type | Capsule Coffee Machine |
Instock
There are no reviews yet.