Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 800W |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | CRM2008 |
| Certification | CE |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.