Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 1500 |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 6.7"D x 16.1"W x 12.2"H |
| Special Feature | Electric Stovetop Compatible |
| Coffee Maker Type | Espresso Machine |
| Filter Type | Reusable |
| Style | Machine Only |
| Specific Uses For Product | Espresso |
| Included Components | Stainless Steel Milk Jug, Tasting Box of Nespresso Capsules |
| Operation Mode | Fully Automatic |
| Item Weight | 10.9 pounds |
Instock
There are no reviews yet.