Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1260W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 7.99"D x 14.44"W x 10.86"H |
| Coffee Maker Type | Espresso Machine |
| Filter Type | Reusable |
| Style | Machine Only |
| Specific Uses For Product | Espresso |
| Included Components | Gran Lattissima espresso machine |
| Operation Mode | Fully Automatic |
| Human Interface Input | Buttons |
| Item Weight | 11.4 pounds |
Instock
There are no reviews yet.