Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 31 × 71 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1201-1500W |
| Capacity | 1-2L |
| Model Number | WF-SY3000 |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | Stainless steel |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.