Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Power | 1201-1500W |
| Model Number | S9 |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| material | food grade stainless steel |
| Weight | 25KG |
| size | 56x20x38cm |
| Voltage | 220V/110V |
| Plug | EU UK AU US |
| Model | S9 |
| Operate hour | Continuous pressing for 24 hours |
| Capacity | 7.5-12.5kg / h |
| Type | Oil machine |
Instock
There are no reviews yet.