Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 80 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 1700W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | oil press |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Name | Commercial oil press |
| Model: | S05 |
| Voltage | AC 220V 50Hz |
| Product number | JD1833B |
Instock
There are no reviews yet.