Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | 3-4L |
| Model Number | MX10 |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product size | 41*16*31CM |
| Warm up | 5min |
| Rated power | 700W |
| Maximum power | 1500W |
Instock
There are no reviews yet.