Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 1500W/1800W |
| Capacity | 2-3L |
| Model Number | X1 |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V/110V |
| Material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.