Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 50 × 80 cm |
| Power | 1001-1600W, 1500W |
| Capacity | >6L, 15Kg per hours |
| Model Number | DH58 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Presser |
| Weight | 55KG |
| Size | 600*400*900mm |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 110V |
Instock
There are no reviews yet.