Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29 × 22 cm |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | BJM-B01 |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name: | oil press machine |
| Model: | BJM-B01 |
| Voltage : | 220v / 110v |
| Power: | 0.6 Kw/H |
| Press Speed: | 3-6kg / Hour Raw Material |
| Control Mode: | Intelligent Panel Control |
| Product Material: | All Stainless Steel |
| Product Size: | 43*15*28cm |
Instock
There are no reviews yet.