Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 27 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 801-1000W |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | CS9 |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| features 1 | home |
| features 2 | oil press machine |
| features 3 | oil machine |
| features 4 | home business machines |
| features 5 | olive harvesting machine |
| features 6 | olive oil press |
| features 7 | automatic transmission oil |
| features 8 | Press hydraulic |
| features 9 | 1800W |
| features 10 | oil press |
| features 11 | After-sales service |
| features 12 | Press hydraulic |
Instock
There are no reviews yet.