Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 77 × 34 × 46 cm |
| Power | 1201-1500W |
| Capacity | 4-5L |
| Model Number | S10 |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product size: | 67 * 24 * 42cm |
| Product weight | 34KG |
| Capacity: 10-15kg / h | 10-15kg/h |
| Material: food grade | stainless steel |
| Operating hours | Continuous pressing for 24 hours |
Instock
There are no reviews yet.