Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Oil Press Machine |
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Control method: | intelligent panel control |
| Pressing speed: | 3-5 KG/H |
| Power consumption: | 0.6 kWh |
| Product size: | 43.5 * 15 * 32cm |
| Packaging size: | 43 * 29 * 22cm |
Instock
There are no reviews yet.