Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Power | 601-1000W, 5500W |
| Capacity | 2.1-3L, 40-50Kg/H |
| Model Number | QC68 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil press machine |
| Weight | 130Kg |
| Size | 92x39x75cm |
| Voltage | 220V |
| Usage | Sesame Sunflower and so on |
| speed of screw | 40-50 r/min |
Instock
There are no reviews yet.