Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 21 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 600W |
| Capacity | >6L |
| Model Number | QX-FD2061 |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil press |
| Voltage | 220V |
| Size | 46*15*28 |
| Material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.