Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 25 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | <600W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | 4ZYJ-BOZY01W |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Heating Power | 430W |
Instock
There are no reviews yet.