Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | X8S |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Oil Press |
Instock
There are no reviews yet.