Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Technical parameters | Value 10 |
| Model Number | 7.4V 1300mah |
| For Vehicle Type | trucks |
| Tool Supplies | Battery |
| Four-wheel Drive Attributes | Battery |
| Remote Control Peripherals/Devices | Battery Charging Units |
| Upgrade Parts/Accessories | Lithium Battery |
| RC Parts & Accs | Batteries – LiPo |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MN MODEL |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.