Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 22 × 38 cm |
| Power | 601-1000W, 600W |
| Capacity | 3.1-4L |
| Model Number | BJM-X5 |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Name | oil press machine |
| Model | BJM-X5 |
| Voltage | 220v |
| Material | stainless steel |
| Product size | 420*160*300mm |
| Oil press material | Peanut, Walnut, Rapeseed, Almond, Sunflower seed, Tea seed kernel |
Instock
There are no reviews yet.