Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 30 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 1000W |
| Capacity | 3.1-4L, 3-5Kg/h |
| Model Number | B03 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 50-60Hz |
| Net weight | 7Kg |
| Size | 38*15.5*30cm |
| Voltage | 220-240/110V |
Instock
There are no reviews yet.